تولیدات کارنو

تولیدات فراز شبکه کارنو، مطابق با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و با رعایت استانداردهای جهانی است

کارنولاجیک (KarnoLogic)

DCIM

پکیج مدیریت زیر ساخت KarnoLogic برای نظارت و مدیریت شرایط محیطی دیتا سنتر از راه دور مناسب است. از قبیل اندازه گیری دما و رطوبت، وضعیت روشنایی، نشتی آب و … . امکان کنترل فن­های رک و فن­های اگزاست در این پکیج فراهم شده است. تمامی پارامترها و رویدادها در این سیستم ثبت شده و از طریق نرم افزار SCADA، تحت وب، و نرم افزار موبایلی قابل مشاهده و کنترل است. این پکیج به دو صورت رک مونت و دیواری قابل ارائه می­باشد.

کف کاذب (Raised Floor Features)

کف کاذب کارنو دارای تایل ارت جهت جذب الکتریسیته ساکن (آنتی استاتیک)، مقاومت زیاد در برابر فشار و ضربه (تحمل وزن برابر ۰۷/۱۵ کیلو نیوتن در هر نقطه)، مقاومت در برابر حریق و اشتعال آتش (مطابق استاندارد NEN-EN3501-1) و با ابعاد تایل های ۲۲٫۵×۲۲٫۵ سانتی متر می باشد. همچنین قابلیت افزایش ارتفاع از ۱۲ تا ۶۷ سانتیمتر را دارا است.

کارنو پاور (Karno Power)

پاورماژولها تجهیزاتی هستند که برای توزیع برق داخل مراکز حساس مخابراتی و کامپیوتری در انواع مختلفی اعم از یک یونیت، دو یونیت و سه یونیت و با تکنولوژی های متفاوت توسط شرکت کارنو تولید شده اند.

اسمارت بیت رک (smart bitrack)

ممکن است شما نیز نیاز به دما سنج برای اندازه گیری دمای رک با قابلیت ارسال SMS و هشدار محیطی داشته باشید. شرکت کارنو محصول Smart BitRack را برای این منظور معرفی می نماید. با نصب این محصول رک هوشمند می شود. دما، رطوبت، روشنایی، نشتی آب، اعلام حریق و … از جمله پارامترهایی هستند که وضعیت آنها توسط Smart BitRack بررسی و گزارش داده می شود.

رک بیت رک

از عمومی ترین و مهم ترین تجهیزات زیر ساخت شبکه های کامپیوتری، رک ها می باشند. رک ها باید تحمل وزن کلی تجهیزات را داشته باشند و از لحاظ ساختار طوری طراحی شده باشند که بیشترین فضا و بهترین تهویه را در اختیار کاربران قرار دهد. گروه فنی و مهندسی فراز شبکه کارنو با ارائه رک های مختلف در مدل ها و سایزهای مختلف و با نام تجاری بیت رک، توانسته سهم قابل توجهی در بازارهای داخلی را داشته باشد.

اتاق سرد