پاورماژول ها یا واحد توزیع قدرت (PDU)، دستگاه هایی هستند که داری چندین خروجی متعدد بوده و برای توزیع برق به تجهیزاتی که داخل رک ها تعبیه شده اند از قبیل: سرورها، سوئیچ، روتر و پچ پنل و …. مورد استفاده قرار می گیرند. بعبارتی از پاورماژول ها برای کنترل برق در یک دیتا سنتر استفاده می شود. مراکز داده با چالشی هایی در برابر راه حل های مدیریت و حفاظت قدرت روبه رو هستند. به همین دلیل است که بسیاری از مراکز داده به نظارت PDUها در بهبود بهروری، آپ تایم، و رشد تکیه می کنند. پاورماژول ها دارای انواع مختلفی از PDUهای ساده و ارزان قیمت به صورت رک مونت تا PDUهای بزرگتر به صورت کف خواب با توابع چندگانه از جمله فیلتر قدرت به منظور بهبود کیفیت قدرت و متعادل سازی هوشمند بار و نظارت از راه دور از طریق شبکه LAN و یا SNMP هستند. پاورماژول ها از تجهیزات پسیو شبکه هستند که قابل نصب در رک می باشند. معمولا پاورماژول ها دارای یک ورودی برق هستند. معمولاً در رک ها از دو پاورماژول استفاده می گردد که یکی از آنها به برق شهری و دیگری به برق UPS متصل می شوند. پاور سرورها یا سایر تجهیزات موجود در رک به PDU مختلف متصل می شوند.

Untitled-2 پاورماژول چیست؟

کارنو پاور

Untitled-2 پاورماژول چیست؟

karnoPower پاورماژول چیست؟       پاورماژول های تولید شرکت کارنو با دو نوع فیوز مینیاتوری و شیشه ای و همراه با کابل ارائه می گردند و داری بدنه فلزی مستحکم می باشند. انولع پاورماژول های شرکت کارنو با نام تجاری کارنو پاور در لیست زیر آورده شده است:

 

ردیفمدلعکس
1پاور ماژول مدل karno-2U-8P-8Fkarno-2U-8P-8F پاورماژول چیست؟
2پاور ماژول مدل KARNO POWER-1U-7P-2FKARNO-POWER-1U-7P-2F پاورماژول چیست؟
3پاور ماژول مدل KARNO POWER-1U-8P-8GKARNO-POWER-1U-8P-8G پاورماژول چیست؟
4پاور ماژول مدل KARNO POWER-1U-12B-12GKARNO-POWER-1U-12B-12G پاورماژول چیست؟
5پاور ماژول مدل KARNO POWER-1U-8PACK KARNO-POWER-1U-8PACK پاورماژول چیست؟
6پاور ماژول مدل KARNO POWER -1U-10GKARNO-POWER-1U-10G پاورماژول چیست؟

Untitled-2 پاورماژول چیست؟

مشاهده اطلاعات محصولات

کلمات کلیدی: پاور ماژول، پاورماژول، پاورماژول رک مونت، پاورماژول رک مونت، پاورماژول رکمونت، پاورماژول رکمونت، PDU، کارنوپاور، ترمینال پاور، ترمینال پاور رک مونت، ترمینال پاور رکمونت، کارنوپاور، کارنو پاور، پاورماژول ۸ پورت، پاورماژول ۸ پورت، فروش پاورماژول رک مونت، فروش پاورماژول رکمونت،  Power distribution unit، Karno Power، KarnoPower