پاورماژول چیست؟

پاورماژول ها یا واحد توزیع قدرت (PDU)، دستگاه هایی هستند که داری چندین خروجی متعدد بوده و برای توزیع برق به تجهیزاتی که داخل رک ها تعبیه شده اند از قبیل: سرورها، سوئیچ، روتر و پچ پنل و …. مورد استفاده قرار می گیرند. بعبارتی از پاورماژول ها برای کنترل برق در یک دیتا سنتر استفاده می شود. مراکز داده با چالشی هایی در برابر راه حل های مدیریت و حفاظت قدرت روبه رو هستند. به همین دلیل است که بسیاری از مراکز داده به نظارت PDUها در بهبود بهروری، آپ تایم، و رشد تکیه می کنند.
پاورماژول ها دارای انواع مختلفی از PDUهای ساده و ارزان قیمت به صورت رک مونت تا PDUهای بزرگتر به صورت کف خواب با توابع چندگانه از جمله فیلتر قدرت به منظور بهبود کیفیت قدرت و متعادل سازی هوشمند بار و نظارت از راه دور از طریق شبکه LAN و یا SNMP هستند.
پاورماژول ها از تجهیزات پسیو شبکه هستند که قابل نصب در رک می باشند. معمولا پاورماژول ها دارای یک ورودی برق هستند. معمولاً در رک ها از دو پاورماژول استفاده می گردد که یکی از آنها به برق شهری و دیگری به برق UPS متصل می شوند. پاور سرورها یا سایر تجهیزات موجود در رک به PDU مختلف متصل می شوند.

Untitled-2

کارنو پاور

Untitled-2

karnoPower       پاورماژول های تولید شرکت کارنو با دو نوع فیوز مینیاتوری و شیشه ای و همراه با کابل ارائه می گردند و داری بدنه فلزی مستحکم می باشند. انولع پاورماژول های شرکت کارنو با نام تجاری کارنو پاور در لیست زیر آورده شده است:

 

[table id=38 /]

Untitled-2

مشاهده اطلاعات محصولات

کلمات کلیدی: پاور ماژول، پاورماژول، پاورماژول رک مونت، پاورماژول رک مونت، پاورماژول رکمونت، پاورماژول رکمونت، PDU، کارنوپاور، ترمینال پاور، ترمینال پاور رک مونت، ترمینال پاور رکمونت، کارنوپاور، کارنو پاور، پاورماژول ۸ پورت، پاورماژول ۸ پورت، فروش پاورماژول رک مونت، فروش پاورماژول رکمونت،  Power distribution unit، Karno Power، KarnoPower