کارنوپاور

 

تولید کننده پاور ماژول

فراز شبکه کارنو تولید کننده پاور ماژول

معرفی دستگاه پاور ماژول (power distribution unit)

Untitled-2

در داخل رک های مخابراتی و دیتا برای توزیع برق بین دستگاه های مصرف کننده مانند روتر ها، سرور ها، سوییچ ها و … از دستگاهی به نام پاور ماژول یا power distribution unit استفاده می شود که به اختصار PDU نیز گفته می شود. با توجه به اینکه این قطعه به عنوان آخرین وسیله استفاده شده در شبکه برق رسانی از نیروگاه تا یک تجهیز (مثل یک سرور و یا سوئیچ) می باشد، از اهمیت بالایی برخوردار است.

کارنوپاور، پاور ماژول هوشمند

Untitled-2

شرکت فنی مهندسی فراز شبکه کارنو با توجه به حجم تجهیزات الکتریکی نصب شده در رک ها و اهمیت تأمین توان برق مصرفی این تجهیزات، به منظور پاسخگویی به نیاز کاربران با نگاهی تخصصی به این مهم، اقدام به طراحی و تولید پاور ماژول و ارائه پنل های توزیع برق با نام تجاری کارنوپاور در انواع مختلف نموده است. برای مجموعه کارنو باعث افتخار است که بتواند سهمی از تولید کشور داشته و به عنوان تولید کننده پاور ماژول نیاز های داخلی را تا حدی برآورده سازد.

پاور های موجود در بازار دارای کیفیت بسیار پایینی هستند. کابل های استفاده شده در آنها ضعیف، مواد اولیه و پلاستیک استفاده شده در پریزهای آن بسیار نامرغوب و بسیار سبک، جنس بدنه آلومینیوم ضعیف و بزرگترین مشکل آن عدم کنترل و امنیت در زمان اضافه بار می باشد. زمانی که یکی از تجهیزات مصرف کننده دچار مشکل شود و جریان زیادی مصرف نماید و یا اتصال کوتاهی رخ دهد، در بیشتر مواقع، پریزهای استفاده شده در پاور ماژول های معمولی به علت گرمای ایجاد شده شروع به ذوب شدن می کنند و این خود باعث آتش سوزی می شود. در بهترین حالت نیز، خود پاور ماژول شروع به کشیدن جریان می نماید و کل برق رک از تابلو برق اصلی قطع می شود که این خود نیز باعث بوجود آمدن مشکلات زیادی برای تمامی تجهیزات متصل به PDU خواهد گردید و خسارات جبران ناپذیری به بار خواهد آورد. از این رو شرکت فراز شبکه کارنو به عنوان تولید کننده پاور ماژول سعی بر ایمن سازی این تجهیزات نموده است.

ویژگی های کلی کارنوپاور ( پاور ماژول کارنو )

Untitled-2

تمامی پاور ماژولهای تولیدی شرکت فنی و مهندسی کارنو، رک مونت بوده و به منظور استحکام بیشتر و همخوانی با محیط، بدنه آنها از گالوانیزه ۱٫۵ با رنگ الکترواستاتیک کوره ای به رنگ مشکی می باشد. ورودی کابل برق ورودی ۲٫۵×۳ به طول ۳ متر با دوشاخه DIN49441 می باشد. مدل فیوزهای مینیاتوری لگراند اصل بوده و پریزهای برق از جنس مرغوب و با کیفیت تولید شده اند.

به علت اختصاص هر پریز به فیوز جداگانه، زمانی که یکی از تجهیزات با مشکل مواجه شود، فقط همان دستگاه از مدار خارج شده و بقیه تجهیزات به کار خود ادامه می دهند.

با توجه به تنوع نیاز مصرف کنندگان کم مصرف و پرمصرف، فراز شبکه کارنو به عنوان تولید کننده پاور ماژول های Karno Power سعی بر این داشته تا از ترکیب های متفاوت پریزهای متداول در صنعت IT استفاده کند. از این رو، کارنوپاور ها دارای ۷ پورت تا ۱۶ پورت با تنوع پریز های متفاوت می باشند که در جدول زیر آورده شده است. ( پاور ماژول بک تو بک نیز موجود است. )

ردیف توضیحات استاندارد
۱ پریز برق ساده ارت دار CEE7 , DIN49440
۲ پریز MK BS 1363
۳ پریز Back to Back IEC320 C-13

 

قابل ذکر است فراز شبکه کارنو به عنوان تولید کننده پاور ماژول برای پاور ماژول های کارنوپاور یک سال گارانتی بی قید و شرط در سراسر ایران در نظر گرفته است.

انواع دستگاه های PDU ساخته شرکت فراز شبکه کارنو

Untitled-2

این محصولات در ۷ مدل ساخته شده اند که ادامه به معرفی آنها می پردازیم :

تولید کننده پاور ماژول

۱- PDU مدل KARNO POWER-8P-8F

این دستگاه دارای ۸ عدد فیوز مینیاتوری با ظرفیت ۴ آمپر و ۸ عدد پریز برق ارت دار (استاندارد CEE7/4, DIN49440) می باشد. امکان سفارش هر نوع فیوزی با ظرفیت های متفاوت در زمان خرید امکان پذیر است. ابعاد این دستگاه استاندارد بوده و قابلیت نصب در تمامی رک ها را دارد.

مشاهده مشخصات فنی و خرید آنلاین

تولید کننده پاور ماژول

۲- PDU مدلKARNO POWER-7P-2F

این دستگاه دارای دو عدد فیوز مینیاتوری با ظرفیت ۱۶ آمپر، ۷ عدد پریز برق برق ارت دار (استاندارد CEE7/4, DIN49440) می باشد. با توجه به اینکه فراز شبکه کارنو، تولید کننده پاور ماژول است. امکان سفارش هر نوع فیوزی با ظرفیت های متفاوت در زمان خرید امکان پذیر است.
مشاهده مشخصات فنی و خرید آنلاین

تولید کننده پاور ماژول

۳- PDU مدل KARNO POWER-8P-8G

این دستگاه از ۸ عدد پریز برق برق ارت دار (استاندارد CEE7/4, DIN49440) و ۸ عدد فیوز شیشه ای ۴ آمپر تشکیل شده است. حداکثر جریان مجاز برای این دستگاه ۳۲ آمپر می باشد.
مشاهده مشخصات فنی و خرید آنلاین

 پاور ماژول بک تو بک

۴- PDU مدل KARNO POWER-12B-12G

این محصول یک پاور ماژول بک تو بک است و برای کابل های برق کامپیوتری (استاندارد IEC320 C14) استفاده می شود، و دارای ۱۲ عدد پورت  IEC320 C-13 Back to Back و ۱۲ عدد فیوز شیشه ای می باشد.
مشاهده مشخصات فنی و خرید آنلاین

تولید کننده پاور ماژول

۵- PDU مدل KARNO POWER-8B-8G

این محصول به عنوان پاور ماژول بک تو بک برای کابل های برق کامپیوتری (استاندارد IEC320 C14) استفاده می شود، و دارای ۸ عدد پورت  IEC320 C-13 Back to Back و ۸ عدد فیوز شیشه ای می باشد.
مشاهده مشخصات فنی و خرید آنلاین

پاور ماژول بک تو بک

۶- PDU مدل KARNO POWER -16B-8G

این محصول به عنوان پاور ماژول بک تو بک برای کابل های برق کامپیوتری (استاندارد IEC320 C14) استفاده می شود، و دارای ۱۶ عدد پورت  IEC320 C-13 Back to Back و ۸ عدد فیوز شیشه ای می باشد. در این مدل هر دو عدد پورت دارای یک فیوز هستند.
مشاهده مشخصات فنی و خرید آنلاین

پاور ماژول بک تو بک

۷- PDU مدل KARNO POWER -8B-4M-8G

این دستگاه دارای ۸ عدد پورت IEC320 C-13 Back to Back، ۴ عدد پریز MK (استاندارد BS 1363) و ۸ عدد فیوز شیشه ای می باشد. در این مدل PDU هر دو پورت IEC320 C-13 Back to Back دارای یک فیوز هستند.
مشاهده مشخصات فنی و خرید آنلاین

تماس با دفتر تهران: ۸۸۴۸۶۳۰۰(۰۲۱) – تماس با دفتر مشهد: ۳۷۶۰۳۷۶۰(۰۵۱)