کف کاذب اتاق سرور و اهمیت آن

همه چیز از آنجایی شروع می‌ شود که رقابت دنیای بدون حد و مرزی است. در این دنیایی که حد و مرز معینی ندارد هر کسی که آرزوی پیروز شدن را دارد باید با تمام اعتماد به نفس و جسارت خود، به میدان بیاید و خیلی قطعی با مشکلات مواجه شود. باید برای به دست آوردن سکوی افتخار تمام تلاش خود را بکنید.

فردی که میخواد صاحب برگ برنده باشد مسلما باید هزینه هایی را در راه هدفش پرداخت کند. بر فرض که شما مدیریت یک اتاق سرور را به عهده دارید و بر همه داده هایی که منتقل می شود سر کشی می کنید و به ارزشی که دارند، آگاهی دارید.

شما برای اطمینان از امنیت و درست بودن ماده ها می بایست مبالغی را در خصوص رسیدن به هدفتان، به همان اندازه ای که یک سرمایه گذار برای کار شما در نظر میگیرد پرداخت کنید تا در آخر بهترین و موفق ترین در کار خود باشید. هدفی که ما از بیان و تشریح این مقاله داریم، فروش کف کاذب اتاق سرور می باشد و سعی را بر این داریم که با مرور بر مطالب کف کاذب مقاله کاملی را به شما ارائه دهیم.

مدیریت کابل کشی اتاق سرور

یک شبکه کامپیوتری را نمی توان مرتب و بدون به هم ریختگی دید و همینطور هیچ گاه نمی توان کابل هایی که در شبکه کردن یک سازمان به کار رفته را قطع و یا اینکه کامپیوتر هایی را از شبکه حذف کرد، چرا که در بعضی مواقع بنا به کاری که یک سازمان یا شرکت انجام می دهد نیازمند کابل ها و سیم های بسیار زیادی است، که نه تنها این تعداد بالای کابل ها موجب به هم ریختگی و بی نظمی در اتاق سرور می شود و کار را برای کارکنان آنجا سخت می کند بلکه نیازمند مراقبت و محافظت نیز می باشند که این خود به دانش قبلی و تجربه نیازمند است.

این شرکت است که وقتی کابل، آسیب می بینند دچار ضرر می شود که قابل جبران نیست و چیزی را که از دست داده جزو مهم ترین سرمایه های شرکتش می باشد.

کف کاذب اتاق سرور

با توجه به فروشی که کف کاذب اتاق سرور در بازار داشته است، کاملا مشخص است که بهترین گزینه برای اتاق سرور، کف کاذب می باشد. به احتمال زیاد خریداران این محصول نیز به کیفیت و کارایی آن پی برده اند که این گونه درخواست برای کف کاذب اتاق سرور به اوج خود رسیده است. وقتی از کف کاذب استفاده می‌کنید می‌توانید از امنیت محیطی که در آن کابل ها نگهداری می شود اطمینان حاصل کنید، کف کاذب در نگهداری و جلوگیری از هرگونه صدمه احتمالی به کابل ها تاثیر به سزایی دارد.

برا ثابت ماندن دما در اتاق سرور به تهویه ی هوا نیاز دارید چرا که گسترش داده در اتاق سرور موجب بالا رفتن دما می شود. هنگامی که در اتاق سروری که دارای تهویه هوا می باشند از کف کاذب استفاده می شود بخاطر اینکه جریان هوا به خوبی پخش می شود و دسترسی آسان است مدیر اتاق سرور از کار راضی بوده و متوجه موفقیت در هدفش خواهد شد.

فروش کف کاذب اتاق سرور

استفاده از کف کاذب طوری شده که عدم وجود آن در اتاق سرور باعث می شود آن اتاق را کامل قلمداد نکنند.
کف کاذب اتاق سرور با مزیت های بالایی که دارد و مورد قبول عام واقع شده در بازار فروش به روند صعودی رسیده که عاملش همانطور که گفته شد مزیت این تکنولوژی جدید است.
در بالا گفته شد، که با توجه به وجود انواع مختلف کف کاذب اتاق سرور، هوا بصورت پیوسته و یکسان در تمام اتاق پخش می شود که همین کار موجبات ایمنی در تبادل داده ها را مهیا می کند.
در اتاق سرور، نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که وزن به یک قسمت فشار وارد نمی کند و به طور مساوی و یکسان در کل اتاق پخش می شود که این خود از مشکلاتی که در آینده ممکن است رخ دهد جلوگیری می‌کند. البته باید به این هم توجه داشت که کف کاذب باعث شده تا خیلی راحت به کابل ها دسترسی پیدا کنید. چک کردن کابل ها، بررسی و ارزیابی کردن آنها، در گذشته بخاطر حجم بالایی که کابل ها داشتند بسیار سخت بود ولی حالا با استفاده از کف کاذب این کار را بسیار ساده کرده و کوچکترین زحمتی برای کاربر نخواهد داشت.

چنانچه بخواهیم مقاله را در یک مجله به طور خلاصه بیان کنیم باید اینگونه شرح دهیم که، کف کاذب از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است، با شنیدن کلمه “انعطاف پذیر” کاربر می تواند بفهمد که این‌ محصول موجبات انجام سریع کارها و بهبودی در آنها را به ارمغان خواهد آورد. توجه به چند نکته قبل از فروش کف کاذب اتاق سرور، در بازار انواع گوناگونی از کف کاذب وجود دارد که شما بسته به نیاز خود آن محصولی را که مورد نیازتان است و برای کارتان مناسب می باشد را انتخاب می کنید.
شما می بایست با توجه به میزان باری که به کف کاذب فشار می آورد و تجهیزاتی که بر روی آن قرار می گیرد، کف کاذب مورد استفاده خود را انتخاب کرده و با کسب اطمینان از درستی، آن را در اتاق سرور نصب کنید.

برنامه ریزی برای مدیریت کابل

مدیریت کابل در رک سرور چیزی است که ممکن است نادیده گرفته شود زیرا برای عملکرد اولیه ضروری نیست. با این حال، کاری که می تواند برای شما انجام دهد این است که در هزینه، زمان و حرفه ای جلوه دادن رک شما کمک کند. تنها چیزی که در راه داشتن یک رک سرور سازمان یافته که عالی به نظر می رسد، یادگیری بهترین روش ها برای مسیریابی و ذخیره کابل ها است.

بهتر است قبل از نصب و سازماندهی، ایده ای در مورد اینکه کابل های شما در کجا قرار می گیرند داشته باشید. اگر کابل‌ها را بدون سازماندهی وصل کنید، احتمالاً نیاز به حذف همه آنها و راه‌اندازی مجدد دارید.

بسته به اینکه کابل ها از کجا می آیند و وارد می شوند، مسیر کابل متفاوت خواهد بود. این معمولاً به این معنی است که کابل ها از بالا، پایین و یا در داخل رک وصل می شوند.

هنگام اتصال کابل ها در یک رک، اجرای کابل ها در کنار نوار مدیریت کابل کمی ساده تر است. در این حالت، شما قلاب و حلقه یا زیپ‌بندی خواهید داشت تا همه کابل‌ها را در مقابل میله نگه دارید.

در هر صورت، ایده اصلی این است که کابل‌ها را به هم متصل نگه دارید که به مکان مشابهی می‌روند. می‌خواهید گروه‌هایی از کابل‌ها را فشرده کنید و آن‌ها را از مکان‌هایی که نیاز به دسترسی دارند دور نگه دارید.

صحبت پایانی

کف کاذب به دلایلی مهم در بازار بفروش می رسد و این دلایل شامل: ساده کردن کارها، مدیریت درست کابل ها و خیلی چیزهای دیگر می باشد که می توان اینگونه نیز شرح داد که با فروش این محصول زمینه ای برای سامان دادن به کابل ها، پنهان کردن سیم های اضافه، مرتب شدن محیط کاری به وجود می آید.

با نصب کف کاذب اتاق سرور، به تمام شلوغی ها و هرج و مرج مربوط به کابل ها پایان می دهید.